Hakkımızda

SAR KİMYA SAN. MÜH. DANIŞ. VE TİC A.Ş. 1997 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, yıllar geçtikçe Türkiye ve çevre ülkelerdeki önde gelen spesifik hammadde tedarikçilerinden biri konumuna gelmiştir.

Sar Kimya Sanayi’nin hizmet ettiği ana sektörler  boya, mürekkep yapıştırıcı, yol çizgi boyaları, kozmetik, madeni yağlar, elektrostatik toz boya, yapıştırıcı, kompozit, plastik & kauçuk ve havacılıktır.

Sar Kimya Sanayi’nin  temsilciliğini yürüttüğü firmalar dünyanın önde gelen, güvenilir ve profesyonel global üreticileridir.

Sar Kimya Sanayi, şirket dahilinde çalışma disiplini olan, genç dinamik ve kimya eğitimi olan profesyonellerden oluşan satış ekibine sahiptir. Bu çalışma disiplini konulara daha teknik olarak yaklaşımı sağlamaktadır.  Sar Kimya bu profesyonel teknik destek ile müşterilerine daha güçlü ve uzun süren bir bağ ile bağlanmıştır.

Sar Kimya 2003 yılından beri  İstanbul Tuzla Kimya Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir. Müşterilerin gereksinimlerine göre ürünlerin genel deneylerini yapabilecek ve başlangıç formülasyonları oluşturabilecek  kapasitede laboratuvara sahiptir.

Amacımız, temsilciliklerimiz ve müşterilerimiz arasında, geniş  ve yüksek performanslı ürün yelpazemizle  ürünlerin düzenli  tedariğini oluşturarak  sağlam köprüler kurmaktır.

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin güveni Sar Kimya Sanayi’nin başarısının arkasındaki destekçi güçtür.

Bugün ve yarın hedefimiz:  “ TEK TELEFON, TAM ÇÖZÜM” dür.